bilimkurgu kulubu

Marslı Filminden Yeni Görüntüler

Ağır bilimsel ve teknik ayrıntılara hakimiyeti kadar, okuruna sunduğu mizahla da takdir toplayan ve 2014 yılının en iyi bilimkurgu romanlarından biri olarak kabul edilen Marslı, kült filmlerin yönetmeni Ridley Scott tarafından beyazperdeye aktarılıyor. Andy Weir‘ın aynı isimli kitabından uyarlanan filme dair yeni görüntüler de gelmeye başladı. Empire tarafından paylaşılan görüntüler, sosyal medyada şimdiden yankı uyandırmışa benziyor.

Bir kaza sonucu Mars’ta tek başına hayatta kalma mücadelesi veren Mark Watney‘in hikayesini anlatan filmin, 27 Kasım 2015 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Filmde Mark Watney’i ünlü oyuncu Matt Damon canlandırıyor. Filmin kadrosunda Sean Bean, Jessica Chastain, Michael Peña, Kristen Wiig, Jeff Daniels gibi isimler var. Filmin senaryosu ise Drew Goddard tarafından kaleme alındı. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri filme dair en yeni görüntülerle başbaşa bırakalım.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,


Yazar Hakkında

Otuz yıllık amatör bir düş gezgini, saplantılı bir bilimkurgu hayranı ve Nietzsche ile başbaşa iki kadeh tokuşturamadığı için tanrıya atarlanan şizofrenik bir peygamberdir. Müziğin karanlık ve habis dehlislerinde dolaşmaktan sapıkça bir zevk duyar. Son olarak, dağa kaldırdığı kızın profesyonel dağcı çıkması sonucu hayata küstüğü rivayet edilmektedir.