bilimkurgu kulubu

Galeri Jurassic Kitten

Tarih: 27 Temmuz 2017 | Yazar: Sibel İnce

0

Sinemanın Paralel Evreninde Kediler

Bir bilimkurgu yapımında, tarih öncesi devirlere korku salmış dinozorların günümüzde canlanarak yeryüzünü cehenneme çevirmelerinden daha korkunç ne işlenebilir? Ya da gerilimi uzayda dehşet saçan, vursan vurulmaz kaçsan kaçılmaz Alien’dan daha sağlam nasıl verebilirsiniz? Galaksiyi keşfe çıkan mürettebatın yalnızlığını sevdiklerini yanlarına getirmeden nasıl giderirsiniz? Görünüşe göre sahnelere birer kedi ekleyerek bunların tamamını başarmak mümkün. Tekir, gri, kara, beyaz, yavru, yetişkin, evcil, yabani fark etmez; Khan&Kittens adlı blogdaki montelere göre bir sahnedeki dilediğiniz bir duyguyu herhangi bir kediyi kullanarak kuvvetlendirebilirsiniz.

Khan&Kittens‘taki bilimkurgu içerikli çalışmaları aşağıda bulabilirsiniz. Benzerlerini yapıp yöntemi test ederseniz sonuçlardan bizleri de haberdar etmeyi unutmayın.

AlienAlienAlienAlienAlienJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkJurassic ParkPacific RimPacific RimPacific RimPacific RimPacific RimStar TrekStar TrekStar TrekStar TrekStar TrekStar WarsStar WarsStar WarsStar WarsStar WarsStar WarsStar WarsStar WarsStar Wars
<
>

Etiketler: , , ,


Yazar Hakkında

Primat